EKSTERNE TJENESTER

 

Våre eksterne håndverkere og Trygg Renhold, vårt foretrukne renholdsfirma, er villige til å tilby deg sine tjenester. De er kjente på bygget og kjente med byggets anvendte systemer, opplegg, føringer osv. Dette gir fordeler både på kommunikasjon og logistikk, i tillegg til samme prisvilkår som for Kommunenes Hus. Er du på utkikk etter dyktige fagfolk for å utføre arbeid i dine lokaler - ta kontakt med gjeldende firma. Klikk på bildelinkene nedenfor for mer informasjon om firmaene.

Odd Samuelsen

920 21 600

odd@planteland.no

tryggrenhold.png

Adrian Frez

901 27 373

adrian@trygg-gruppen.no

Assemblin.jpg

Thomas Pettersen

488 98 950

thomas.pettersen@assemblin.no

Certego.png

Dagtid: 66 77 81 00

Vakttelefon: 09145

post.asker@certego.no

hande as.png

Lars Hande

909 13 737

lars@hande.no

Peter Motzfeldt

917 88 303

peter@gpas.no

Vsrøras.jpg

Vidar Svendsen

988 94 111

vidar@vsror.no

logo.webp

Alexander Brox

958 38 638

Alexander.Brox@ragnsells.com

fokus-bygg.png

Per Sollie

 915 44 178

per.sollie@fokus-bygg.no

Som leietaker i Kommunenes Hus har du tilgang til stordriftsfordeler gjennom Visma Innkjøpssamarbeid.

Som leietaker i Kommunenes Hus får du nå gunstige priser hos Fedon Helse.

BESØKSADRESSE

  • Haakon VIIs gate 9

  • 0161 Oslo

POSTADRESSE

  • Postboks 1378 Vika

  • 0114 Oslo

E-POST

kh@ks.no

TELEFON

971 50 605

Miljfyrtarn-norsk-farger.png