EKSTERNE TJENESTER

 

Våre eksterne håndverkere og Trygg Renhold, vårt foretrukne renholdsfirma, er villige til å tilby deg sine tjenester. De er kjente på bygget og kjente med byggets anvendte systemer, opplegg, føringer osv. Dette gir fordeler både på kommunikasjon og logistikk, i tillegg til samme prisvilkår som for Kommunenes Hus. Er du på utkikk etter dyktige fagfolk for å utføre arbeid i dine lokaler - ta kontakt med gjeldende firma. Klikk på bildelinkene nedenfor for mer informasjon om firmaene.

 

Ved større ombygginger skal Kommunenes Hus informeres.

planteland.jpg

Odd Samuelsen

920 21 600

odd@planteland.no

tryggrenhold.png

Adrian Frez

901 27 373

adrian@trygg-gruppen.no

Gjersøe.png

Peter Motzfeldt

917 88 303

peter@gpas.no

hande as.png

Lars Hande

909 13 737

lars@hande.no

Assemblin.jpg

Thomas Pettersen

488 98 950

thomas.pettersen@assemblin.no

Cato Monrad

917 68 687

cwm@gss.no

Vsrøras.jpg

Vidar Svendsen

988 94 111

vidar@vsror.no

logo.webp

Alexander Brox

958 38 638

Alexander.Brox@ragnsells.com

IBL.png

Magne Bergsvik

95 16 65 65

magne.bergsvik@ibl.no

Som leietaker i Kommunenes Hus har du tilgang til stordriftsfordeler gjennom Visma Innkjøpssamarbeid.